Odkazy

Vítejte na stránkách společnosti VYDAS - software s.r.o.

Dovoluje se Vám představit firma, která se zabývá vývojem a distribucí software pro daňové poradce a účetní firmy, které zpracovávají účetnictví dodavatelským způsobem. Náš software není určen jenom pro výše uvedené subjekty, ale najde uplatnění v každé kanceláři všech drobných a středních podnikatelů.

Správa bytů a nemovitostí

Kromě daňového a účetního software vyvíjíme software, který je určen společenstvím vlastníků bytových jednotek, bytovým družstvům, správcovským firmám nebo realitním kancelářím. Software eviduje bytové a nebytové jednotky, vytváří předpisy měsíčních plateb, zpracovává platby SIPO a provádí vyúčtování záloh na služby. Samozřejmě obsahuje další funkce a výstupy.

ORION - Podvojné účetnictví 2013

Ekonomický program ORION 2013 - Podvojné účetnictví je určen účetním firmám, daňovým kancelářím a poradcům, a všem podnikatelům, kteří chtějí pracovat s přehledným a srozumitelným programem pro podvojné účetnictví.

Změny v sazbách zákaznické podpory

Datum vystavení zprávy: 9. června 2008

Vzhledem k enormnímu nárůstu nákladů na dopravu a vzhledem k inflaci posledních let zvyšujeme od 9.6.2008 ceny dopravních nákladů a hodinových sazeb vyžádaných služeb technika/konzultanta na provozovně zákazníka.

Doporučujeme

www.darkys.cz